2.03.2023 - 23:49

У Полтавській області з’явилися білборди #БезпекаЦиВільних

Білборди, що нагадують українцям базові правила цивільної безпеки, з’явились у 20 громадах 7-ми областей України: Полтавської, Волинської, Житомирської, Закарпатської, Львівської, Одеської, Рівненської. Як переходити дорогу в темний період доби, безпечно обігрівати оселю, поводитися з підозрілими предметами – ці та інші поради відображені на великих плакатах у межах кампанії #БезпекаЦиВільних.

«Взявши за основу загальновідомі приказки та прислів’я, ми видозмінили їх так, щоб вони перетворилися на правила безпеки. Як український фольклор, що передається від покоління до покоління та супроводжує нас у багатьох побутових ситуаціях, так і норми цивільної безпеки мають у потрібний момент щоразу виринати в пам’яті», – прокоментувала ідею білбордів креативна директорка ГО «Інтерньюз-Україна» Діана Іщенко.

Кампанія #БезпекаЦиВільних покликана підвищити обізнаність українців щодо побутової безпеки. В умовах війни рятувальники ДСНС безупинно та героїчно працюють над порятунком людей та відновленням інфраструктури. Пильність українців у щоденних побутових справах зменшить навантаження на підрозділи ДСНС та, найголовніше, допоможе зберегти життя. Цей заклик відображений у слогані кампанії: «Пильнуйтеся та пильнуйте інших!».

«Державна служба України з надзвичайних ситуацій, як і вся країна, працює зараз у вкрай складних умовах. Щодня ми ліквідовуємо наслідки ворожих атак. Але водночас не забуваємо про одне з головних завдань – інформування та навчання громадян правилам безпеки. Адже обізнаний означає захищений. Якщо кожна родина, кожен українець дотримуватиметься основних елементарних правил безпеки, то надзвичайних ситуацій і подій буде значно менше. А отже, менше й трагічних випадків», – зазначив директор Департаменту запобігання надзвичайним ситуаціям ДСНС України Олександр Чекригін.

Окрім того, кампанія відбувається онлайн: загальне охоплення інфографік та роликів у соцмережах становить 5 млн. Серед інших комунікаційних продуктів – 45 статей у медіа, 10 000 друкованих листівок, 2 практичні посібники (для цивільного населення та комунікаційників у громадах). Також понад 90 представників місцевого самоврядування пройшли тренінг з ефективного висвітлення питань безпеки для мешканців громад.

Кампанію #БезпекаЦивільних втілює ГО «Інтерньюз-Україна» у співпраці з Державною службою України з надзвичайних ситуацій та за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах