22.10.2020 - 15:27

У Полтавській обласній лікарні з’явилася діагностична палата

На першому поверсі хірургічного корпусу Полтавської обласної клінічної лікарні ім. М.В. Скліфосовського, у приймальному відділенні, була створена діагностична палата на три ліжка. Про це йдеться на Фейсбук-сторінці медичного закладу. У цій палаті є УЗД-апарат, кардіограф і навіть гематологічний аналізатор.

– Лаборанта викликати не потрібно – чергова медсестра сама робить аналіз, і той буде готовий за кілька хвилин. Це значно пришвидшує встановлення діагнозу та ухвалення рішення про те, що робити з пацієнтом – госпіталізувати чи скерувати на вторинний рівень (а можливо, необхідне тільки амбулаторне лікування), – зазначив Григорій Оксак, який із 11 жовтня поточного року очолює обласну лікарню.

Між ліжками можна встановити перегородки для комфорту пацієнтів. До кожного подається кисень, підключаються за необхідності моніторингові апарати, апарат штучної вентиляції легень. Пацієнти в цій палаті перебувають під постійним наглядом медперсоналу близько доби.

За інформацією головного лікаря, раніше в закладі такої палати не було, однак потреба в ній існувала. Як показала практика, завдяки діагностичній палаті є можливість ефективніше надавати допомогу хворим, яких привозить «швидка».

Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах