28.02.2023 - 23:12

У Полтаві заспівали разом за Україну

Цими вихідними в залі міського Центру культури та дозвілля в рамках благодійного проєкту була представлена надзвичайно емоційна концертна програма «Заспіваймо разом за Україну», подарована жителям та гостям громади духовим оркестром «Полтава» та відомими місцевими виконавцями.

Неповторна атмосфера єднання артистів і глядачів панувала в залі від перших хвилин заходу. Продемонстрована частина кліпу, знятого на гімн України та записаного музикантами оркестру в  авторському оранжуванні диригента Володимира Смірніцького, налаштувала гостей на патріотичну хвилю. І подальше дійство тільки єднало присутніх, підтримуючи віру в неодмінну перемогу України.

Вели концерт і виступали диригентами впродовж концертної програми засновник оркестру «Полтава» та автор проєкту «Заспіваймо разом за Україну», заслужений артист України Едуард Головашич і Володимир Смірніцький.

У виконанні заслужених артистів України Наталії Май та Наталії Сулаєвої, Руслана Христиченка, лауреатів та переможців багатьох всеукраїнських та міжнародних конкурсів Дмитра Соколова, Олесі та Станіслави Май, Данила Ревеки, Тараса Короля, Антона Бакуновича, Тараса Кабаченка прозвучали улюблені пісні українців. А мелодійна присвята артистові оркестру, 18-річному Максиму Краснокутському, який віддав своє життя, захищаючи Україну, зворушила присутніх до сліз. Перший викладач цього талановитого музиканта Артем Опошнян виконав соло на саксофоні. Глядачі ж встали з місць на знак шани до героя й оплесками вітали родину загиблого воїна.

Саме бажання артистів на сцені підняти бойовий дух, вселити віру в Перемогу, заспівати за Україну стало головним лейтмотивом концерту: «Заспіваймо пісню за Україну, бо потрібна допомога моїй рідній землі…». І полтавці підхопили цю пісню-клич. І голосом, і вірою, і донатом на Збройні сили. На прохання БО «БФ «Доброчас» на концерті було зібрано понад 15 тис. грн для військової частини А4638 на камери нічного бачення для авто, прилад нічного бачення, планшет і тримачі планшетів на пульті. Кожен, хто прийшов на цей захід, розумів: саме завдяки Збройним силам України ми маємо нині можливість влаштовувати ці концерти влаштовувати й приходити їх слухати.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах