17.02.2024 - 23:26

У Полтаві відбулася акція-нагадування про захисників Маріуполя

Сьогодні в обласному центрі вже вдруге відбулася акція у форматі «Не мовчи! Полон вбиває!». 

За словами її організаторів, мета заходу – нагадати і світові, і українцям про Маріупольський гарнізон, зокрема «азовців», а також бійців із інших бригад, котрі перебувають у полоні, причому дехто вже майже два роки.

Ця акція-нагадування мала відбутися спочатку в Корпусному парку, а потім на Театральній площі. Але оголошена повітряна тривога плани учасників дещо змінила. Спочатку люди спустилися в підземний перехід, де розташувалися вздовж вітрин із плакатами: «Де «Азов»?», «Полтава кричить: «Звільніть захисників Маріуполя», «Моє серце досі в полоні» та ін.

 

 

 

 

 

 

 

 

Після відбою повітряної тривоги учасники заходу вирушили спочатку до міської ради, потім до театру ім. М. В. Гоголя. Наприкінці акції люди стали вздовж вул. Небесної Сотні.

 

 

 

 

 

 

 

 

На всіх локаціях рідні та близькі військовополонених закликали Україну й світ не мовчати, не забувати про тих, хто ціною власної свободи захистив нашу.

 

 

 

Цього разу участь в акції-нагадуванні на різних локаціях у Полтаві взяло до 70 осіб.

 

 

 

Окрім того, на подібні заходи цими вихідними людей збирають у багатьох інших містах: Кременчуку, Павлограді, Харкові, Києві та ін.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах