23.05.2022 - 22:00

У Полтаві погасили марку часів війни «Русскій воєнний корабль … Всьо!»

Сьогодні, у День героїв та День морської піхоти України, а також на 40-й день після затоплення російського військового крейсера «москва», Укрпошта випустила в обіг марку «Русскій воєнний корабль … Всьо!».

У Полтаві її погасили начальник обласної військової адміністрації Дмитро Лунін, голова облради Олександр Біленький та директор філії «Полтавська дирекція АТ «Укрпошта» Юрій Набасов. Процедуру спецпогашення провели за допомогою спеціально виготовленого унікального штемпеля, який дійсний лише один день. На ньому зображені корабель, дата та місце погашення.

Марка вийшла накладом 5 млн примірників у двох номіналах: «Русскій воєнний корабль … ВСЬО! Смерть ворогам!» F для відправлень по Україні (23 грн) та «Русскій воєнний корабль … ВСЬО! Слава нації!» W (3 долара США) для міжнародної кореспонденції. Придбати її можна в понад 1500 відділеннях Укрпошти, зокрема в райцентрах.

– За нею зранку вишикувалися величезні черги в столиці, та й у Полтаві охочих придбати немало. Цей символ нашої боротьби має зберегтися для історії, – сказав Дмитро Лунін. – Через три місяці будемо святкувати День Прапора та День Незалежності. Думаю, що до цих дат Укрпошта теж порадує нас символічними марками.

За матеріалами Полтавської обласної військової адміністрації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах