23.09.2020 - 22:27

Тролейбуси в Полтаві: нові машини та нові дороги

23 вересня обласним центром почали курсувати вісім тролейбусів «Богдан Т701» із тих десяти, що прийшли з луцького заводу (два залишені на техобслуговування) у серпні. Виготовила їх, нагадаємо, компанія «Богдан Моторс». До кінця вересня місто має отримати ще десять таких транспортних засобів. Придбають їх, за даними міськвиконкому, у кредит, за кошти Європейського банку реконструкції та розвитку. Нові машини випустили на кільцеві маршрути №№5, 15, а також на №12 Інститут зв’язку – Левада. Усі вони обладнані GPS-трекерами та відслідковуються через додаток EasyWay.

Окрім того, у Полтаві розпочали підготовку до відкриття тролейбусної лінії з Огнівки – повністю перекрили рух транспортних засобів по вулиці Симона Петлюри на ділянці від перехрестя з вулицею Олеся Гончара, 23/52, до вулиці Олеся Гончара, 27-В. Ці роботи триватимуть, за планом, до 8 грудня. Передбачається, що дорога буде розширена. Реконструкція відбуватиметься в рамках запуску майбутньої тролейбусної лінії через вулиці Сінну, Гончара, Петлюри, Нікітченка та Героїв Сталінграда, ідеться на Телеграм-каналі «Транспорт Полтави». Пасажирський транспорт, маршрути якого пролягали вулицею Симона Петлюри, ходить нині таким чином:

№17: пільговий автобус КП «Полтаваелектроавтотранс» – ОЦЕВУМ – 1-а міська лікарня – вулиці Степана Халтурина – площа Зигіна – ОЦЕВУМ» (по кільцю); 3 приватних автобуса – від ОЦЕВУМ до 1-ї лікарні й у зворотному напрямку (по вулиці Симона Петлюри); 2 приватних автобуса – від зупинки «Паровоз» до міського пологового будинку (біля нього розвертаються й повертаються назад по вулиці Нікітченка);

№26: як №25 (із тією різницею, що на Огнівку заїжджає через вулицю Грушевського);

№53: спочатку повторює маршрут №26, потім від центра – до вулиці Балакіна;

№42: із селища залізничників до Огнівки, а далі за маршрутом №40 (по вулицях 23 Вересня, Івана Мазепи, Європейській, Небесної Сотні, Миру), по вулиці Річковій до селища залізничників;

№45: із Огнівки за маршрутом №25, на вулиці Європейській повертає на вулицю Шевченка та їде прямо до «Полтавської політехніки», повертається за своїм маршрутом.

Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *