24.03.2020 - 14:08

Щоб вирішити питання з пасажироперевезеннями, у регіоні можуть призупинити роботу «некритичних» підприємств

Через запровадження карантинних заходів на території Полтавської області з перевезеннями пасажирів нині утворилася складна ситуація. Працівники підприємств, які ще не припинили свою діяльність, зіткнулися з великими труднощами в тому, щоб дістатися місця роботи. Із огляду на це Оперативний штаб із запобігання занесенню й поширенню на території області гострої респіраторної хвороби COVID-19, що цілодобово діє при ОДА, може прийняти рішення про тимчасове припинення діяльності об’єктів некритичної інфраструктури. Про це сьогодні під час брифінгу для журналістів повідомив голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов.

– Щодо стану пасажирських перевезень підприємств некритичної інфраструктури. Ми зараз визначаємо такі об’єкти. Перелік скорочується. Ми надалі будемо вживати жорсткіших заходів. Ті підприємства, установи, організації, які не будуть нами подані до Кабміну, у тім числі як підприємства критичної інфраструктури, мають припинити тимчасово свою діяльність у зв’язку з урядовою постановою про заходи щодо карантину, – сказав очільник ОДА.

Довідка. Об’єкти критичної інфраструктури – підприємства та установи (незалежно від форми власності) таких галузей, як енергетика, хімічна промисловість, транспорт, банки та фінанси, інформаційні технології й телекомунікації (електронні комунікації), охорона здоров’я, продовольство, комунальне господарство, що є стратегічно важливими для функціонування економіки та безпеки держави, суспільства й населення, виведення з ладу або руйнування яких може мати вплив на національну безпеку й оборону, природне середовище, призвести до значних матеріальних і фінансових збитків, людських жертв.

Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *