30.05.2021 - 22:38

Телеведуча Марічка Падалко пробігла на Полтавщині напівмарафон по бездоріжжю

45-річна українська телеведуча Марічка Падалко разом зі своїм чоловіком, екс-нардепом Єгором Соболєвим пробігла напівмарафон «Opishnia Trail», якій проводили в Полтавській області. Про враження від заходу вона розповіла на власній сторінці в соціальній мережі «Інстаграм»: «Ніколи знов!» – думка після другого кілометра; «Це суперкруто!» – відчуття на фініші після 20 км.

Ми з Єгором справді до кінця не усвідомлювали, що таке «трейл» (забіг по бездоріжжю) і як сильно він відрізняється від стандартних бігових заходів. Дистанцію, яку зазвичай біжимо за дві години, ми долали 2.47! Десь в’язли в багнюці, яку розмив перед тим дощ, десь продиралися крізь гілки, на окремі підйоми могли залізти (це я про себе) не з першої спроби, бо кросівки їхали вниз по розмитих водою пагорбах. Десь справді біглося легко, і можна було роздивитися всі надзвичайні навколишні краєвиди, які інакше б ніколи не побачив. У мене тільки після 12 км з’явилася впевненість у тому, що точно фінішую сьогодні. На останньому – так узагалі відкрилося друге дихання. А ще мене дуже розчулила якась місцева родина, яка в кращих марафонських традиціях вийшла на трасу, що проходила повз їхню віддалену хату, і пропонувала всім воду, саме коли до наступних точок гідратації було ще далеко, а пити хотілося. І та металева кружка води – найсмачніша, яку я випила за день.

Загалом участь у заході, який пройшов у Опішні 29-30 травня, узяло близько 500 осіб із Полтави, Києва та інших куточків України. Дорослі досвідчені учасники долали дистанції в 10, 20 та 30 км, початківці та діти – в 1 км. Наймолодшому бігуну було лише три роки, найстаршому – 78.

Наступний забіг запланований на 21-22 серпня. Це буде 9 та 24 км «Bulanove Eco Trail» під Полтавою.

Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах