31.05.2021 - 16:21

Із 1 червня полтавці залишаться без гарячої води

Від завтра підприємства ТеплоКомунЕнерго призупинять постачання гарячої води споживачам Полтави, області та решти адміністративно-територіальних одиниць України. Про це повідомили в пресслужбі «Полтаватеплоенерго». Причина – неприйнятні умови придбання природного газу. Офіційну пропозицію від НАК «Нафтогаз України» щодо закупівлі блакитного палива впродовж червня 2021 року підприємство отримало 29 травня.

– Питання забезпечення природним газом підприємств теплопостачання розглядалося на нараді в президента України, яка відбулась 21 травня. Надісланий НАК «Нафтогаз України» проєкт договору містить умови постачання блакитного палива, що не відповідають домовленостям, досягнутим на нараді в глави держави, – повідомили в пресслужбі. – Неминучим наслідком запропонованих «Нафтогазом» умов постачання блакитного палива є, зокрема, значне подорожчання вартості теплової енергії для кінцевого споживача – населення. На наше переконання, у нинішніх умовах такий крок абсолютно неприйнятний.

Сьогодні, 31 травня, упродовж дня Міжгалузева асоціація «Укртеплокомуненерго» та Асоціація міст України сформують спільне звернення з цього питання до Адміністрації президента. Теплопостачальники сподіваються, що вже найближчим часом ситуація буде врегульована, адже в розпал боротьби з коронавірусною інфекцією позбавляти гарячої води як соціально важливі заклади охорони здоров’я та освіти, так і звичайних громадян неприпустимо. Про терміни та умови відновлення гарячого водопостачання в Полтаві обіцяють повідомити додатково.

Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах