5.12.2023 - 00:15

Школярам Полтавщини передали навчальну зброю для занять

У Полтавській області продовжують покращувати навчально-матеріальну базу для викладання предмету «Захист України». Нещодавно, наприклад, 13 зразків навчальної зброї: 10 автоматів і 3 пістолети – отримав заклад освіти у Великій Багачці. Справжні масо-габаритні макети дозволять проводити тут заняття на значно вищому рівні, ніж раніше, адже ці зразки абсолютно ідентичні справжнім, із якими учні матимуть справу вже в лавах Збройних сил України.
Процес передачі навчальної зброї є результатом спільної роботи Полтавського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, депутатського корпусу обласної ради, Громадської ради при Полтавській облвійськадміністрації, громади й школи. Загалом такі зразки отримали вже, починаючи від 2019 року, близько 60 закладів освіти з різних громад, повідомили в ОТЦК та СП.
– Підвищення рівня військово-патріотичного виховання є одним із пріоритетних напрямів діяльності обласного комплектування та соціальної підтримки, особливо в умовах повномасштабної російської війни проти України, – наголосив заступник начальника ОТЦК та СП Едуард Бородай. – На сьогодні Полтавщина лишається чи не єдиним регіоном України, де відбуваються такі заходи з військово-патріотичного виховання. Забезпечення шкіл навчальною зброєю, конкурс на визначення кращої навчально-матеріальної бази для викладання предмету «Захист України», стипендія ім. Героя України Андрія Конопльова – усе це спрямовано на виховання молоді Полтавщини в дусі поваги до Збройних сил, гордості за Батьківщину та готовності її захищати.
Щоб нашим дітям не довелося застосовувати знання, отримані під час уроків «Захист України», на практиці, ми повинні якнайшвидше вигнати російських окупантів з нашої країни. Для цього достатньо виконувати одне просте правило: «Ти або в ЗСУ, або для ЗСУ».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах