19.08.2020 - 15:39

Полтавці можуть вступати до закладів профтехосвіти до 1 листопада

Заклади професійної освіти Полтавщини можуть приймати документи та зараховувати вступників до 1 листопада. Лист із рекомендацією продовжити термін вступу був надісланий обласному підрозділу Міністерством освіти та науки України.

– Загальними правилами прийому до профтехів визначено, що зарахування вступників триває до початку занять, тобто до 1 вересня. Традиційно вступна кампанія продовжувалася ще на місяць, заклади робили додатковий набір у межах ліцензованого обсягу. Оскільки цього року через карантин нам довелося змінювати терміни вступу до вишів, вирішили видовжити їх для закладів профосвіти, – пояснив заступник міністра освіти і науки Андрій Вітренко.

У МОН звернули увагу абітурієнтів, що прийом документів до 1 листопада йтиме лише за освітньо-кваліфікаційним рівнем «Кваліфікований робітник». Крім того, нагадали, що однією з новацій цьогорічної кампанії є те, що вступники можуть подавати копії документів у кілька закладів одночасно. А далі, визначившись із закладом і професією, приносити оригінали. Так, для вступу до закладу профосвіти абітурієнт має подати:

  • заяву;
  • копію свідоцтва про закінчення 9-го або 11-го класу;
  • 6 фотокарток 3х4 см;
  • медичну довідку;
  • документи, що підтверджують право на пільги (за наявності).

Водночас навчатися у профтеху можуть не тільки випускники шкіл, а й дорослі. Вони мають можливість підвищити кваліфікацію для вже наявної робітничої професії, опанувати нові навички або повністю змінити фах, повідомили в міністерстві.

Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах