12.04.2022 - 19:35

Полтаву відвідав міністр молоді та спорту України

Сьогодні в Полтаві міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт та начальний обласної військової адміністрації Дмитро Лунін зустрілися зі спортивними менеджерами регіону. Зокрема побували в полтавській дитячо-юнацькій спортивній школі №4 та на веслувальній базі «Олімпійські надії», на яку торік закупили пів сотні нових байдарок і каное. Також заїхали в гості до Полтавського національного педагогічного університету ім. В.Г. Короленка, який прийняв евакуйований Донецький коледж спортивного профілю ім. Сергія Бубки та в якому тренери, спортсмени займаються разом зі своїми полтавськими колегами.

 

 

Посадовці обговорили з фахівцями розвиток спорту, що потрібно робити, аби вистояти в цей складний час, і що необхідно буде зробити після перемоги.

– Ні війна, ні жодний ворог не зруйнують наших прагнень до спортивних перемог. Зараз наші спортсмени – це ще один потужний міжнародний фронт підтримки України. Вони підкорюють пʼєдестали й піднімають переможний український прапор по всьому світу, – зазначив Дмитро Лунін у своєму Телеграм-каналі.

Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах