9.09.2022 - 23:10

Полтавському краєзнавчому музею передали «золоті» рукавички «Всесвітніх ігор»

У День фізичної культури та спорту України очільниця управління молоді та спорту обласної військової адміністрації Марина Трохименко передала до збірки Полтавського краєзнавчого музею ім. Василя Кричевського рукавички Олега Приймачова, у яких він цього року здобув перемогу на Всесвітніх іграх (міжнародних комплексних змаганнях із видів спорту, що не входять до олімпійської програми – прим. автора) у місті Бірмінгем (США).

– Це, безумовно, важливе поповнення колекції закладу, що містить унікальні спортивні меморії та матеріали про видатних спортсменів і тренерів Полтавщини ХХ – ХХІ ст., – ідеться на Фейсбук-сторінці музею.

Для довідки. Олег Приймачов – дворазовий переможець Всесвітніх ігор, чемпіон Європи, багаторазовий чемпіон світу з таїландського боксу. На початку російської збройної агресії вступив до добровольчого підрозділу, а згодом із побратимами створив та очолив добровольче формування «Легіон». У ньому добровольців навчають поводитися зі зброєю та надавати медичну допомогу.

До речі, як зазначили в музеї, рукавички переможця Всесвітніх ігор не єдині цікаві спортивні надходження цього року. Про інші можна буде дізнатися з Фейсбук-сторінки закладу найближчими днями.

Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах