11.09.2022 - 17:22

Полтавська область: за 200 днів війни – майже 600 тривог, 77 ракет

Від початку повномасштабного вторгнення російської армії в Україну в Полтавській області 594 рази лунали сигнали повітряної тривоги. Загалом вона тривала 512 годин 35 хвилин, повідомив начальник облвійськадміністрації Дмитро Лунін.

Також він зазначив, що за 200 днів війни по нашому регіону ворог випустив 77 ракет. Росіяни наносили удари по Кременчуку, Миргороду, Карлівці, Лубнах і неподалік Полтави. Найкривавішим обстрілом Полтавщини за ці 200 днів став здійснений 27 червня. Терористичний акт був спрямований проти мирних людей у Кременчуку. Тоді внаслідок влучання ракети в торговельний центр «Амстор» загинула 21 людина. Іще одна досі вважається зниклою безвісти.

На сьогодні, за даними ОВА, сім’ї 17 осіб, які загинули внаслідок удару по ТЦ «Амстор», отримали допомогу з обласного бюджету – по 50 тис. грн на родину. Також одержали кошти, розмір яких залежить від ступеня отриманих ушкоджень, 65 постраждалих.

Унаслідок ударів по області пошкодження отримали 126 об’єктів цивільної інфраструктури. Із них 122 мають пошкодження різного ступеня, чотири повністю зруйновані. На сьогодні з цих об’єктів уже відновлено 85.

Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах