8.04.2022 - 13:59

Полтавська обласна рада виділила кошти на оборону та медицину

Сьогодні Полтавська обласна рада зібралася на позачергове засідання, під час якого було ухвалено низку важливих рішень. Про них повідомив начальник облвійськадміністрації Дмитро Лунін.

По-перше, до резервного фонду регіону було виділено 100 млн грн. Ці кошти підуть на потреби територіальної оборони та безкоштовне харчування переселенців. Громади мають аналогічно виділити гроші, щоб профінансувати харчування 50% на 50%. Наразі, нагадаємо, Полтавщина офіційно прийняла понад 60 тисяч переселенців. Їм надали безкоштовний прихисток у школах, дитсадках, гуртожитках тощо.

Також 100 млн грн виділено на медицину області. Ідеться про закупівлю нового обладнання, ліків, реагентів. А ще – про завершення ремонту в обласному онкодиспансері, де буде встановлено перший у регіоні лінійний прискорювач. Його придбали на початку цього року. Окрім того, завершуватимуть ремонт і котельні та відділення судинної хірургії в обласній лікарні ім. М. Скліфосовського – залишилося менше половини. На це спрямують 25 млн грн.

Що ж до обласних комунальних підприємств «Полтаватеплоенерго» та «Полтававодоканал» – на реконструкцію котельні на вул. Квітучій у Полтаві та ремонти колекторів виділено майже 80 млн грн.

Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах