8.04.2022 - 12:48

На Полтавщині продовжують орудувати палії

За останню добу на території Полтавської області виникло 16 пожеж на відкритому просторі. Унаслідок займань вогнем було знищено 74 га сухої рослинності та очерету.
Правоохоронні органи спільно з рятувальниками виявляють паліїв, аби притягнути їх до відповідальності. Загалом у регіоні на сьогодні виписано 52 протоколи, із яких 27 – за фактами пожеж, 25 – за результатами рейдових перевірок, повідомило Головне управління ДСНС України у Полтавській області на своїй Фейсбук-сторінці.
За спалювання сухої трави та листя, нагадаємо, передбачено штраф у розмірі від 3060 до 6120 грн для громадян, від 15300 грн до 21420 грн на посадових осіб. За ті самі дії, вчинені в межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду, доведеться заплатити вдвічі більше. Крім того, 3 березня 2022 року парламент вніс зміни до Кримінального кодексу України, посиливши відповідальність за злочини проти основ національної безпеки в умовах воєнного стану, зокрема це стосується паліїв сухої трави. Відповідальність за злочини, передбачені ст. 113 «Диверсія», – від 15 років до довічного ув’язнення.
Якщо ви помітили пожежу або як хтось намагається підпалити траву, негайно телефонуйте за номерами 101 та 102.
Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах