26.04.2022 - 16:54

Полтаві надали почесне право зачитати присягу спортсмена на чемпіонаті світу

21-24 квітня в місті Гойянг (Республіка Корея) проходив чемпіонат світу з тхеквондо серед кадетів (Goyang 2022 World Taekwondo Poomsae Championships). Участь у ньому взяли й представники України. За нашу державу на змаганнях виступали, зокрема, полтавці Єва та Давид Гаврилови. Вони навчаються в сьомому класі Полтавської загальноосвітньої школи №29.
Традиційно перед початком турніру всі його учасники приймають символічну присягу спортсмена. Почесне право зачитати її організатори довірили маленькій Єві.

– Президент Світового тхеквондо Чунгвон Чоуе привітав юних спортсменів і сказав, що участь дітей із України в чемпіонаті надсилає послання миру всьому світові, – зазначив у своєму Телеграм-каналі Полтавський міський голова Олександр Мамай. – Це була не лише спортивна подія. Це демонстрація сили та стійкості в біді дорослих і маленьких українців, які протистоять на сьогодні жорстокій агресії.

Уже в перший день змагань брат і сестра вийшли до фіналу. У підсумку Давид посів на змаганнях світового рівня п’яте місце.

Альона Зимня

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах