26.04.2022 - 21:38

Національний мультипредметний тест на Полтавщині: скільки зареєструвалося та як випробувати себе до складання

За інформацією Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти, у Полтавській області повну процедуру реєстрації пройшли, отримавши тим самим можливість брати участь у вступній кампанії, більше ніж 12 тисяч осіб. Із них понад 6,7 тисячі – випускники закладів загальної середньої освіти. Про це повідомили в Департаменті освіти і науки Полтавської облвійськадміністрації.

Нині завершується розроблення механізму цьогорічного вступу в особливому порядку. Передбачено, що зовнішнє незалежне оцінювання для осіб, які мають намір вступати на бакалаврат до закладів вищої освіти, проведуть у вигляді національного мультипредметного тесту (НМТ).

Комп’ютерний онлайн-тест міститиме 60 тестових завдань – по 20 із української мови, математики й історії України. Тривалість виконання – 90 хвилин.

До речі, наразі учасники тестування вже мають можливість перевірити себе – пройти демонстраційний варіант НМТ. Його на сайті Українського центру оцінювання якості освіти розмістили саме сьогодні. Окрім завдань, у демонстраційному варіанті подано правильні відповіді.

Загалом передбачено три сесії тестування: основна, додаткова, спеціальна. Перші дві заплановано на липень. Тестування відбуватиметься на базі закладів, організацій, установ, які технічно зможуть забезпечити проведення НМТ (терміном до десяти днів у дві зміни на день – основна сесія, упродовж двох днів у дві зміни на день – додаткова).

Кожен учасник матиме змогу пройти тест лише раз.

Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах