15.02.2021 - 15:10

Полтавцю присудили премію імені Вернадського

15 лютого відбулося засідання журі Полтавської обласної премії ім. Володимира Вернадського, яку заснували для розвитку вітчизняної науки та підтримки талановитих науковців. Про це повідомили на сайті Полтавської обласної ради. Судді ознайомилися не тільки з матеріалами, поданими для здобуття премії, а й розглянули наукову діяльність претендентів.

Одним із переможців став доктор технічних наук, професор кафедри нафтогазової інженерії та технологій Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», дійсний член Академії будівництва України, член міжнародного товариства з механіки ґрунтів і геотехніки Юрій Винников. Йому було присуджено премію в номінації «Науково-педагогічна діяльність у вищих навчальних закладах ІІІ-ІV рівнів акредитації».

Також лауреатами визначені завідувачка кафедри педагогіки та психології дошкільної освіти й гуманітарних дисциплін Кременчуцького педагогічного коледжу ім. А.С. Макаренка Тетяна Яценко та старший науковий співробітник Хорольського ботанічного саду Володимир Красовський.

Урочисте нагородження переможців відбудеться в день народження Володимира Вернадського, 12 березня, у Полтавській обласній раді.

Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах