16.01.2024 - 21:40

Полтавців запрошують на «День музейного селфі»

Підтримуючи міжнародний флешмоб у соціальних мережах, полтавські комунальні музеї, а саме: державний історико-культурний заповідник «Поле Полтавської битви», художній музей (галерея мистецтв) ім. Миколи Ярошенка, літературно-меморіальний музей Івана Котляревського, музей-садиба Івана Котляревського, літературно-меморіальний музей Володимира Короленка та літературно-меморіальний музей Панаса Мирного 17 січня вже ввосьме візьмуть участь в акції «День музейного селфі».

Упродовж робочого часу цього дня до згаданих вище закладів дозволяється зайти безоплатно та сфотографуватися з музейними експонатами. Зробити фото можна на будь-який мобільний пристрій (смартфон чи планшет) на тлі або поруч із музейним експонатом та опублікувати цю світлину на своїй сторінці в соцмережах «Фейсбук» або «Інстаграм» із хештегами #MuseumSelfieDay та #MSDPoltava2024.

Але варто пам’ятати:

– під час зйомки категорично заборонено використовувати спалах, адже це шкодить музейним раритетам;

– зроблене в закладі фото не можна використовувати як інструмент політичної агітації чи протиборства.

Автори найкращих селфі, відібрані вищезгаданими музеями, будуть нагороджені інформаційно-презентаційним набором «Полтава туристична», повідомили в міській раді.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах