24.07.2020 - 12:45

Полтавці можуть переслати зношений одяг на утилізацію поштою

Громадська організація «Україна без сміття» розпочала прийом безнадійно зношеного одягу та взуття поштою. Про це йдеться на сторінці ГО в соціальній мережі «Фейсбук». Речі повинні бути в чистому, сухому вигляді. Полтавці можуть здавати на утилізацію (шляхом високотемпературного спалювання) старий одяг або його частини, м’які іграшки, взуття, сумки.

– Не переймайтеся, якщо речі будуть у геть непридатному для носіння стані: саме такі ми й приймаємо! Головне, щоб усе було чисте. Брудні речі ми просто не візьмемо. Великі металеві деталі треба відокремити, дрібний металевий декор можна не відділяти, якщо він є частиною одягу (наприклад, замки, ґудзики тощо). Важливо: із іграшок обов’язково відділіть усі металеві частини та батарейки, – повідомили в громадській організації.

Вартість послуги – 250 грн за пакет 120 л (або коробку до 30 кг) плюс послуги поштового оператора.

«Україна без сміття» дуже просить передавати на утилізацію лише ті речі, які вже ніяк не можна подарувати тим, хто їх потребує. Якщо одяг чи взуття вам не потрібні, але в хорошому стані, їх можна запропонувати до місцевого відділення Товариства Червоного Хреста України. У Полтавській області воно розташоване за адресою: м. Полтава, вул. Шведська, 52. Електронна пошта – pl@redcross.org.ua, телефон – (0532) 60-67-41. Одяг у поганому стані можна також віддати в притулки для тварин, де його використають як підстилки.

Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах