24.07.2020 - 13:34

Полтавці тепер можуть отримувати безоплатну правову допомогу через мобільний додаток

У Міністерстві юстиції презентували застосунок «Безоплатна правова допомога» для мобільних телефонів. Про це йдеться на сайті відомства. Загалом проєкт з надання безоплатної первинної та вторинної правової допомоги населенню Мінюст разом зі Координаційним центром реалізують уже понад вісім років, зазначила заступниця міністра юстиції Валерія Коломієць:

– Кожного разу ми намагаємося спростити й покращити наші сервіси. Нині презентуємо найпростіший спосіб доступу до безоплатної правової допомоги – однойменний мобільний додаток. Ми зрозуміли, що це вкрай потрібний інструмент, на початку карантину, коли збільшилась кількість звернень до системи БПД і люди були змушені шукати наші контакти на різних платформах та в соціальних мережах. Завдяки партнерам, із якими вже не перший рік реалізовуємо різні проєкти, ми зібрали це все в одну кнопку на мобільному телефоні. Можна сказати, що тепер правова допомога може бути у кожного в кишені постійно.

Застосунок «БПД» дозволяє «одним дотиком» отримати консультацію, правову підтримку й роз’яснення прав та обов’язків. Завдяки мобільному додатку можна перевірити, чи належить особа до суб’єктів права на безоплатну вторинну правову допомогу, замовити адресну правову допомогу, скористатися правничою вікіпедією WikiLegalAid, дізнатися контакти та автоматично зателефонувати на єдиний номер системи БПД 0-800-213-103 для отримання консультації тощо.

Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах