11.03.2023 - 09:26

«Полтававодоканал» отримав потужний генератор, який забезпечить роботу насосних станцій у разі блекауту

Комунальне підприємство «Полтававодоканал» одержало від Міжнародної організації з міграції в Україні (IOM Ukraine) дизельний генератор AKSA потужністю понад 300 кВт. Це – частина мультисекторальної допомоги, початок великої співпраці з областю. Генератор допоможе здійснювати перекачку стічних вод третини міста до очисних споруд за будь-яких умов.

– Генератор, який нам презентували й поставили до роботи, дозволяє запустити наші надпотужні насосні агрегати, які зможуть перекачувати значний обсяг стоків до очисних споруд, тим самим дозволяючи під час блекауту користуватися міською каналізаційною системою, уникнувши аварійних скидів і як наслідок забруднення екології. Тобто це дуже важливо і для населення, і для екологічної системи, – зазначивголовний інженер «Полтававодоканалу» Євген Забишний.

Генератор турецького виробника AKSA – дизельний, він економний щодо пального й надзвичайно надійний, повідомив головний енергетик КП Андрій Шкурат: «У разі знеструмлення насосної станції каналізаційної цей генератор цілком задовольнить усі потреби роботи нашого насосно-силового обладнання на об’єкті, забезпечивши повноцінну роботу НС у разі знеструмлення».

Ще чотири генератори різної потужності працюватимуть у Кременчуку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах