18.06.2020 - 22:06

Під Полтавою замість смітника буде дубовий ліс

Працівники Розсошенського лісництва державного підприємства «Полтавський лісгосп» засаджують територію колишнього звалища поблизу сіл Малий Тростянець та Вища Вільшана в Полтавському районі однорічними саджанцями дубів. Загалом буде озеленено площу в понад півгектари. Про це повідомило обласне управління лісового та мисливського господарства на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук».

Вирощували майбутніх велетнів у теплицях із травня 2019 року. 1800 дерев мають закриту кореневу систему. Висаджують їх за допомогою спецінструменту в розпушену землю. Ґрунт на місці посадки відповідає тим умовам, у яких зазвичай ростуть дуби. Залишки сміття рослинам не заважатимуть, переконують працівники підприємства, адже вони залишаться на поверхні, тоді як коріння саджанців піде майже горизонтально вниз. За молодими деревцями доглядатимуть. Лісівники прогнозують, що відсотків 95 саджанців приживеться.

Сміттєзвалище на місці майбутнього дубового лісу почало утворюватися на початку 1990-их. Прибрали його лише кілька тижнів тому. Робили це силами Щербанівської об’єднаної територіальної громади.

Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах