18.06.2020 - 20:21

Полтавських випускників звільнили від ДПА

Учнів, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти цього року, звільнили від державної підсумкової атестації. Відповідний закон сьогодні, 18 червня, ухвалила Верховна Рада України, ідеться на «Урядовому порталі». За таке рішення парламент проголосував із огляду на епідеміологічну ситуацію, що склалася в державі.

За законопроєкт №3669 «Про внесення змін у деякі закони України відносно окремих питань завершення 2019/2020 навчального року», що був поданий на розгляд президентом як невідкладний, проголосували 356 народних депутатів при мінімально необхідних 226. Усі сім парламентаріїв від Полтавщини, які були присутні в залі, підтримали ініціативу. Крім того, 358 голосами нардепи доручили спікеру підписати документ, не відкладаючи справу в довгу шухляду.

Водночас звільнення від  ДПА не означає її заборону.

– Випускники мають право пройти державну підсумкову атестацію, у тому числі у формі зовнішнього незалежного оцінювання, за власним бажанням. Міністерство вже розробляє методичні рекомендації для закладів освіти. Їх надішлють найближчим часом, – зазначила т. в. о. міністра освіти й науки України Любомира Мандзій.

Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах