19.06.2020 - 17:42

У полтавському дендропарку заклали Алею медиків

Напередодні свого професійного свята працівники галузі охорони здоров’я області заклали Алею медиків у полтавському дендропарку.

15 саджанців рідкісного дерева павловнія висадили фахівці Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації, обласного онкологічного диспансеру, Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, обласної лікарні ім. М.В. Скліфосовського та інших медзакладів на чолі з першим заступником голови Полтавської ОДА Дмитром Луніним.

Перед тим директор дендропарку Михайло Шлафер провів для гостей екскурсію, розповів історію парку та показав, як правильно саджати павловнію.

– Таких дерев мало в Україні, на території нашого парку їх теж немає. Це дерево швидко росте, сягає 30 метрів і дуже красиво цвіте. Гадаю, що на наших чорноземах воно чудово приживеться. Щоб павловнія не засохла, саджаємо її серед густої трави і будемо ретельно поливати, – сказав Михайло Шлафер.

Також медпрацівники прогулялися до колишньої дачі Скліфосовського, яка розташована на території дендропарку. Із нагоди Дня медичного працівника на могилі цього видатного лікаря в Яківцях 20 червня відбудеться панахида за медиками, які відійшли у засвіти.

За матеріалами Полтавської обласної державної адміністрації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах