26.01.2021 - 19:41

«Пакунки малят» на Полтавщину можуть доставити до кінця січня

Сьогодні до регіонів України почали доставляти «пакунки малюка». Про це повідомили на сторінці Міністерства соціальної політики України в соціальній мережі «Фейсбук». Видача наборів, за інформацією міністерства, затримувалася через зміну постачальника.

– «Пакунки малят» доставлені в заклади охорони здоров’я та структурні підрозділи з питань соціального захисту населення Вінницької, Закарпатської, Дніпропетровської, Київської, Кіровоградської, Луганської, Одеської, Сумської, Черкаської областей та міста Києва, – ідеться в публікації.

Як бачимо, Полтавщина в цей перелік не ввійшла. Але в міністерстві обіцяють, що до кінця січня набори будуть доставлені в усі регіони України.

Ініціатива з заміною «пакунків малят» грошовим еквівалентом у 5 тис. грн, нагадаємо, відгуку серед батьків у країні не знайшла. Тож влада вирішила повернутися до практики видачі на руки речей першої необхідності (одягу для новонародженого, засобів для догляду тощо). Разом із тим, відповідно до нововведень у законодавстві, із 1 липня 2021 року запрацює опція монетизації для родин, які надають перевагу отриманню коштів, а не натуральній допомозі у вигляді пакунка.

Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах