26.01.2021 - 18:59

На що хочуть розподілити бюджет Полтави – 2021

Сьогодні в залі засідань Полтавської міської ради відбулося попереднє обговорення бюджету на 2021 рік. До нього були запрошені депутати, керівники структурних підрозділів виконавчого комітету міськради, що є головними розпорядниками коштів, та представники засобів масової інформації.

За словами першої заступниці начальника бюджетно-фінансового управління Тетяни Кустолян, доходи та видатки бюджету планували, зважаючи на те, що до Полтавської об’єднаної територіальної громади було приєднано 10 сільських рад. Загальний обсяг місцевого бюджету на поточний рік розрахований у сумі 3 млрд 418 млн 887 тис. грн. Основна стаття фінансових надходжень – податок на доходи фізичних осіб, повідомили в пресслужбі міської ради. Бюджет громади, відповідно до проєкту, збираються розподілити таким чином:

  • Управлінню освіти й науки – 1 млрд 398 млн 5 тис. грн;
  • Департаменту охорони здоров’я й соціального розвитку – 274 млн 397 тис. грн (плюс кошти Національної служби здоров’я України, разом із якими – 891 млн 363 тис. грн); на програму соціального забезпечення та соціального захисту «Турбота» на 2021 рік – 53 млн 881 тис. грн;
  • Управлінню капітального будівництва – 83 млн 322 тис. грн, зокрема 1,5 млн грн на проведення експертизи й проєктування реставрації по Будинку дворянського зібрання, що є пам’яткою архітектури національного значення. Вона, нагадаємо, була сильно пошкоджений під час пожежі 9 грудня 2020 року, наразі точна сума збитків та вартість реставрації об’єкту невідомі;
  • Управлінню житлово-комунального господарства – 508 млн грн, із яких 168 млн грн – на КП «Полтаваелектроавтотранс»;
  • Департаменту культури, молоді та спорту – 317 млн грн.

Заслухавши інформацію, депутати внесли свої пропозиції та домовилися про повторний розгляд бюджету громади завтра, 27 січня.

Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах