30.07.2020 - 02:22

«Олімпія» з Полтавщини завоювала Кубок України серед аматорів

У Миколаївці Сумської області відбувся другий фінальний поєдинок аматорського Кубка України з футболу. У вирішальному двобої зійшлися місцева «Вікторія» та «Олімпія» з Савинців Миргородського району. Перший матч між ними проходив у Полтаві й завершився нічиєю – 1:1. Відтак, щоб отримати бажаний трофей, гостям необхідно було перемогти супротивника на його території. І вони це зробили. Перемогу здобули з рахунком 1:0. Єдиний гол у ворота «Вікторії» вписав Віталій Субочев. Це сталося в другому таймі. Перший обидві команди відіграли більш-менш «обережно». І повторна нічия цілком би влаштувала господарів поля. Але не представників Полтавщини. Тому другу половину матчу вони розпочали активніше, й уже на 53-ій хвилині Владислав Ковтун виконав подачу на Романа Кунєва, а той головою скинув м’яч на Віталія Субочева, який, нехай і з другої спроби, однак завів його у ворота суперника. Відтак «Олімпія» вперше у своїй історії здобула національний трофей.