30.07.2020 - 01:05

Комісія ТЕБ та НС поки що утримується від дозволу відкрити на Полтавщині оздоровчі табори

В обласній державній адміністрації відбулося засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки й надзвичайних ситуацій. Під час неї розглянули, зокрема, питання щодо роботи на Полтавщині в серпні 2020 року дитячих закладів оздоровлення й відпочинку. Як розповів директор обласного лабораторного центру Андрій Хайлов, наразі показники захворюваності на COVID-19 у регіоні дозволяють йому потрапити до «зеленої зони» рівня епідемічної небезпеки. Області, що перебуватимуть саме в цій зоні, за словами міністра охорони здоров’я Максима Степанова, матимуть можливість із 1 серпня відкрити дитячі заклади оздоровлення й відпочинку. Водночас щодня на Полтавщині виявляють все нові випадки захворювання. Тож ухвалювати остаточне рішення щодо початку роботи позаміських таборів члени комісії ТЕБ і НС не поспішають. Наразі вони пристали на необхідність аналізу епідемічної ситуації, обстеження дитячих таборів на предмет дотримання карантинних вимог (до 10 серпня).

– 28 липня спілкувалися про роботу оздоровчих закладів із прем’єром. Тому спочатку дочекаємося постанови уряду. Але давайте будемо відвертими: адекватного оздоровлення цього сезону ми не встигнемо провести. Відпочинок має бути 21 день, а до цього ще треба виконати перевірку й підготовку таборів. Крім того, в області можуть діяти різні зони рівня епідемічної небезпеки. Із червоних діти не зможуть поїхати на відпочинок до зеленої, – сказав перший заступник голови ОДА Дмитро Лунін.

У будь-якому випадку до надходження висновків після перевірки та ухвалення відповідного рішення регіональною комісією ТЕБ і НС у Полтавській області табори не працюватимуть, повідомили в облдержадміністрації.

Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах