28.04.2022 - 16:49

На полтавському кладовищі виділили сектор для почесних поховань українських захисників

Із метою увічнення пам’яті, забезпечення вшанування та гідного поховання загиблих військовослужбовців, учасників бойових дій, осіб, які здійснили героїчні вчинки в ім’я українського народу, мають особливі заслуги перед Вітчизною, у Полтаві на території Затуринського кладовища створять сектор для почесних поховань захисників України. Про це повідомили на офіційному Телеграм-каналі міської ради.

Відповідне рішення ухвалили сьогодні під час засідання виконавчого комітету. Сприяло цьому, зокрема, звернення громадської організації «Сім’ї загиблих учасників бойових дій Полтавщини».

Утримання відведеної території та облаштування меморіалу пам’яті на честь громадян, які віддали життя за незалежність України та її територіальну цілісність, пам’ятними дошками, пам’ятними знаками, пам’ятниками або монументами забезпечуватиме комунальне підприємство «Спецкомбінат похоронно-ритуального обслуговування».

2016 року, нагадаємо, Алею героїв було засновано на міському кладовищі Полтави. Тут ховали воїнів, які загинули в зоні АТО/ООС. Виділений на Затуринському цвинтарі сектор також планується перетворити на місце слави. Але який саме вигляд воно матиме, визначатимуть уже після завершення війни.

Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах