29.05.2020 - 18:40

У Полтавській області готують 57 пунктів для сесій ЗНО

Відповідно до затвердженого Міністерством освіти й науки України календарного плану в Полтавській області визначили мережу пунктів, у яких проводитимуть зовнішнє незалежне оцінювання. Їх буде 57 у восьми округах. Про це повідомили сьогодні під час засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. 41 пункт ЗНО розташують на базі закладів загальної середньої освіти, 15 на базі закладів вищої освіти та один на базі закладу професійно-технічної освіти.

Перелік педагогічних, наукових та науково-педагогічних працівників, які трудитимуться на пунктах зовнішнього незалежного оцінювання, наразі формують. Завершити цю роботу планують до 4 червня. Крім того, освітяни звернулися до медиків і правоохоронців із проханням забезпечити під час проведення сесій контроль за станом здоров’я учнів і персоналу, дотримання правопорядку. Учасників тестування інформують про необхідність дотримання соціальної дистанції, використання засобів індивідуального захисту під час складання ЗНО. Відомостей щодо особливостей роботи інструкторів на пунктах поки що немає.

Вирішення питання, пов’язаного з забезпеченням персоналу та учасників зовнішнього незалежного оцінювання ЗІЗ, а також засобами дезінфекції, узяло на себе МОН. За повідомленням т. в. о. міністра освіти й науки Любомири Мандзій, протокольне доручення Кабінету міністрів України передбачає, що на кожен пункт тестування буде видано дві маски на працівника та дві на учня. Також держава має забезпечити місця проведення ЗНО антисептиками. Розподіл здійснюватимуть відповідно до кількості пунктів, тестувань, які там відбуватимуться, кількості аудиторій та персоналу. А от питання утилізації засобів захисту мають іще вирішити. За словами директора Департаменту охорони здоров’я Полтавської обласної державної адміністрації Віктора Лисака, закладам необхідно укласти контракти на утилізацію боксів, у які збиратимуть такі відходи.

Як уже повідомлялося, пробна сесія ЗНО призначена на 15-17 червня. Основна стартує 25-го.

Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах