20.05.2020 - 22:40

Стали відомі дати проведення ЗНО

Міністерство освіти науки України ухвалило рішення про терміни проведення основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році. Як повідомили на сайті Українського центру оцінювання якості освіти, основна сесія розпочнеться 25 червня математикою й завершиться 17 липня хімією. Тести з української мови й літератури складатимуть 30 червня, із фізики – 2 липня, з іспанської, німецької, французької мов – 6 липня, з англійської – 7 липня, з історії України – 9 липня, із біології – 13 липня, із географії – 15 липня.

До 4 червня зареєстровані учасники зможуть завантажити зі своїх інформаційних сторінок запрошення-перепустки, де буде зазначено час і місце проведення іспитів.

Інформацію про результати основної сесії ЗНО з усіх навчальних предметів опублікують на сторінках учасників до 29 липня.

Додаткова сесія запланована на 23 липня – 11 серпня, а її результати стануть відомими до 14 серпня. Цього року для участі в додатковій сесії ЗНО зможуть зареєструватися з 25 травня по 9 червня всі, хто не зміг це зробити впродовж 3 лютого – 24 березня.

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання пройде з 15 по 17 червня.

Як повідомила в.о. міністра освіти й науки України Любомира Мандзій на брифінгу після сьогоднішнього засідання уряду, держава піклується про безпечні умови проведення ЗНО, тому кожного учасника та інструктора забезпечать засобами індивідуального захисту, а в пунктах тестування обов’язково будуть антисептики.

Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах