29.09.2022 - 13:59

Льотчик із Полтавщини ввійшов до 30-ти молодих знаменитостей сьогодення

Український пілот винищувача ввійшов до 30-ти відомих постатей сьогодення. Про це повідомили в Полтавському обласному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки. Молодь, у руках якої майбутнє України, визначив 24 вересня журнал “Форбс” у рамках проєкту “30 до 30”. Є в цьому переліку кращих і військовослужбовець із Полтавської області, пілот винищувача МіГ-29 бригади тактичної авіації, Герой України Андрій Герус.

Він боронить небо над Київщиною від 24 лютого. У перші дні повномасштабної війни збив над Кропивницьким російський Іл-76 та не допустив висаджування ворожого десанту. Про ту операцію каже: «Одразу не відчув нічого. Це робота, яку ми робимо щодня». Саме за цей виліт указом президента льотчикові присвоєно звання Героя України.

Андрій Герус розповідає, що на вибір професії вплинула випадкова зустріч з військовим льотчиком. А війна 2014-го остаточно затвердила його вибір. Пілоту було тоді 18 років.

Його робота вимагає не тільки хорошої фізичної форми, а й швидкого мислення для складних розрахунків, аби в разі загрози чітко її оцінити та зманеврувати, говорить Андрій Герус. Щоб збити літак, “потрібно вчитись і тренуватись, а головне, любити свою країну й ненавидіти ворога”.

Що пілот збирається робити після перемоги? “Відпочину. Та почну готуватися до нової війни”, – ідеться в інтерв’ю льотчика журналу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах