29.09.2022 - 10:00

5 витворів Netflix 2022 року, які обов’язково варто подивитися

фото Tumisu

Зображення Tumisu з сайта Pixabay

 

Аж не віриться, що вже минула більша частина 2022 року, чи не так? Це був насичений на події час, а для Netflix воно ознаменувалося проблемами з абонентами, через що вартість акцій компаній пішла донизу. Водночас у 2022 році Netflix вдалося запропонувати силу-силенну всіляких стрічок, тому пропонуємо ознайомитися з декількома найкращими з них, які вам неодмінно варто подивитися.

 

Проєкт “Адам” (The Adam Project)

 

Подорож у час стає популярною темою кінострічок, особливо після подорожі в часі “месників задля знищення Таноса в “Месниках: завершення”. У цій науково-фантастичній стрічці Адам Рід (у виконанні Раяна Рейнольдса) подорожує в минуле задля порятунку всього людства. Випадково опинившись у 2022 році Адам об’єднується із молодим собою, аби відкрити нові сюрпризи.

 

Гумор між двома Адамами є безперечною родзинкою цієї стрічки. Дуже приємно спостерігати за взаємодією цих двох, а Уокер Скобелл (молодий Адам Рід) грає просто дивовижно, чим щоразу провокує сміх.

 

“Проєкт “Адам” – це науково-фантастична комедія з глибоким змістом за участю Марка Раффало, Дженніфер Гарнер та Зої Салдана.

 

Тіні в моїх очах (The Bombardment)

 

Ця емоційна драма ґрунтується на реальних подіях і демонструє наслідки випадкового бомбардування британськими ВПС католицької школи з дітьми. Під час бомбардувань загинуло 19 дорослих та 86 дітей, але стрічка розповідає про наслідки цієї трагедії.

 

Цю данську стрічку зняв Уле Борнедаль, а головну ролі в ній майстерно зіграла його ж донька Фанні. Уле вирішив достеменно розповісти глядачам історію, яку раніше не розповідали. Болісна, щира та переповнена несправедливості стрічка “Тіні в моїх очах” не залишить ваші очі сухими.

 

Жінка в домі навпроти дівчини у вікні (The Woman in the House Across the Street from the Girl in the Window)

 

Головну роль у цій багатосерійній комедійній стрічці з чорним гумором за мотивами психологічного трилера 2021 року “Жінка у вікні” зіграла Крістен Белл. У кожній серії доволі тонко підкреслюється посередність стрічок у стилі “Дівчина в потягу”.

 

Можна стверджувати, що героїня Белл, Анна, страждає практично на всі різновиди залежності за винятком ігрової: через змішування алкогольних напоїв та ліків вона іноді переживає такі яскраві галюцинації, що вони здаються їй реальними подіями. Ба більше, вона навіть починає страждати на омброфобію – патологічний страх дощу – що є безпосереднім наслідком травматичних подій минулого. Крім того, через цю фобію вона практично не виходить із дому щойно починає накрапати дощ.

 

Після того, як Анна стала свідком убивства в домі навпроти (принаймні їй так здається), вона вирішила довести світу, що це вбивство не було лише черговою галюцинацією. Аби не зіпсувати враження від перегляду лише зазначимо неочікуваний поворот сюжету, що ідеально підкреслює сатиричність усього цього багатосерійного фільму.

 

Дорога до НБА (Hustle)

 

Не щодня з’являється кінострічка, продюсером якої є легендарний ЛеБрон Джеймс. Тут Адам Сендлер грає скаута НБА, який під час відрядження до Іспанії помічає надталановитого місцевого гравця. Юнак справив неймовірне враження на персонажа Сендлера, тому той вирішив зробити все, аби іспанець потравив на драфт НБА.

 

Стрічка здобула дуже добрі відгуки, а роль Сендлера визнано найкращою в його кар’єрі. На сервісі “Rotten Tomatoes” стрічка здобула неймовірні 93% схвальних відгуків, що свідчить про надзвичайну прихильність до неї глядачів. З-поміж зірок, що взяли участь у зніманні цього фільму є і Квін Латіфа, і вже через це цю комедійну драму варто подивитися.

 

Дивні дива, сезон № 4 (Stranger Things 4)

 

Події четвертого сезону цього неймовірно популярного серіалу Netflix розгортаються за участю наших улюблених підлітків через 8 місяців після закінчення попереднього сезону. У Хоукінсі стається низка загадкових смертей, тому Дастін, Еріка, Макс, Лукас, Ненсі, Стів, Робін та новий персонаж Едді вирішують дізнатися долю міських жертв.

 

Решта групи тепер живе в Каліфорнії (окрім Майка, котрий лише гостює в Одинадцятої), але коли Одинадцята вирішила поїхати до таємного місця задля відновлення сил, друзі вирішили знайти її. На початку сезону Джойс отримує зашифроване повідомлення і здебільшого діє окремо від групи.

 

У четвертому сезоні “Дивних див” з’являється моторошний антигерой на ім’я Векна, а музичний супровід усього сезону просто фантастичний. Перша серія четвертого сезону побачила світ 25 травня.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах