22.09.2020 - 14:59

У Полтаві провели екскурсію для дефлімпійців жестовою мовою

Щороку кожна третя неділя вересня в Україні – День людей із порушеннями слуху. Цієї осені для них у Полтаві вперше влаштували екскурсію з сурдоперекладом. Безоплатно дізнатися про таємниці старовинного міста запросили дефлімпійців зі збірної України з карате. Про це повідомила на своїй сторінці у Фейсбуку «Стара Полтава».

Для цих спортсменів нині – гаряча пора, позаяк вони готуються до чемпіонату України, у Полтаві перебувають на зборах. Семеро дівчат і десятеро хлопців працюють за щільним графіком – мають по два тренування на день. Змагання на них чекають уже 3 жовтня. Але час для відпочинку теж потрібен, і його дефлімпійці вирішили провести, поєднавши приємне з корисним.

Як розповів організатор заходу й засновник проєкту «Стара Полтава» Ігор Ізотов, задум провести екскурсію з інклюзією виник іще торік, але реалізований уперше. За майже дві години в супроводі екскурсовода й сурдоперекладача спортсмени з Одещини, Харківщини, Дніпропетровщини, Луганщини й Полтави пройшли вулицею Соборності, роздивлялися старі фото, порівнюючи будівлі раніше й тепер. Надалі аналогічні заходи теж планують проводити.

Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *