22.09.2020 - 15:58

Нові дитячі атракціони в парку «Перемога» поки що не дозволили ввести в експлуатацію

21 вересня в парку культури та відпочинку «Перемога» обласного центру відбулося виїзне засідання міської Ради з питань безпечної життєдіяльності населення. Окрім представників влади, на ньому були присутні фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області, спеціалісти регіонального управління Держпраці, представники районних у місті рад та адміністрації парку.

Вони обстежили стан дитячих атракціонів і наявність технічної документації на експлуатацію стаціонарної та атракціонної техніки, яку привезли підприємці з Херсону та хочуть відкрити для дітей найближчим часом. Ця перевірка відбулася повторно. Уперше вона мала місце минулого тижня.

Тоді комісія вказала заявникам на невідповідність щодо паспорту та дозволу на атракціони, а також деякі порушення санітарних норм і території, де експлуатується техніка. Підприємці врахували зауваження та надали документи для повторної перевірки. Але, як виявилося, доопрацьовано було ще не все – ігрову техніку необхідно внести в декларацію, а ще слід подбати про дотримання санітарних вимог у повному обсязі. Лише після усунення цих недоліків техніка можна буде дозволити ввести в експлуатацію, повідомили в ГУ Держпродспоживслужби в Полтавській області.

Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *