6.02.2023 - 22:47

Для Полтави та області розробили графік погодинних вимкнень електроенергії з шістьма чергами

У Полтаві та області діятиме новий графік вимкнення електроенергії – створений для шістьох черг споживачів. Наразі його погоджують у профільних департаментах облвійськадміністрації, повідомив під час апаратної наради директор Департаменту будівництва, містобудування й архітектури, житлово-комунального господарства та енергетики ОВА Едуард Рева.

– Минулого тижня ми разом із представниками АТ «Полтаваобленерго» розробляли новий ГПВ. Згідно з наказом Міністерства енергетики, замість трьох черг передбачається шість. Максимальна тривалість вимкнень – по чотири години, а при температурі від 10 градусів морозу – до двох годин. Також на період дії воєнного стану передбачається одноразове вимкнення протягом доби тривалістю понад шість годин. Якщо ліміти будуть перевищені, залучатимуть декілька черг, – зазначив Едуард Рева.

Щоб справедливо розподілити використання електроенергії між побутовими споживачами, котельні  в Полтаві планують перепід’єднати до генераторів.

– Графіки вже опрацьовані. Були внесені зміни, враховані потреби військових. Сподіваюсь, що за два-три дні підпишемо, і він надійде в роботу, – сказав посадовець.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах