3.02.2023 - 15:59

Час повертати своє: на Полтавщині розповіли про створення «Гвардії наступу»

Україна готується остаточно вигнати окупантів зі своєї землі, тож постійно посилює свої спроможності, зокрема Сили безпеки й оборони.

Так, на сьогодні в державі стартувала кампанія добровольчого рекрутингу «Гвардія наступу».

За інформацією в.о. міністра внутрішніх справ Ігоря Клименка, «Гвардія наступу» – це професійні штурмові бригади системи МВС, команди бійців-патріотів, які прагнуть знищити ворога та звільнити окуповані землі України.

Загалом під егідою МВС створюють вісім бригад. Національна гвардія України запрошує в «Буревій», «Червону калину», «Кара-Даг», «Рубіж», «Спартан» та легендарний «Азов». Державна прикордонна служба України чекає на добровольців до бригади «Сталевий кордон», а Національна поліція України – до бригади «Лють».

– «Сталевий кордон» – підрозділ, у лавах якого вже є бійці, які захищають кордон із агресором, які боронили «Азовсталь» та воювали на Бахмутському напрямку. До «Червоної калини» ввійшли герої, які брали участь у боях на Донеччині та Луганщині, обороняли Київ. «Лють» – це бригада Національної поліції України. До бригади «Рубіж» увійшли захисники Гостомельського аеропорту та Рубіжного на Луганщині. «Спартан» – потужна бригада, яка захищала місто Харків та Харківську область. «Кара-Даг» (бійці зараз на Запоріжжі) братиме участь у звільненні АР Крим. «Буревій» і легендарний «Азов» боронили Київ, Маріуполь та інші території, – повідомив сьогодні на брифінгу-презентації кампанії начальник облвійськадміністрації Дмитро Лунін.

Формування підрозділів уже триває. Їхню основу становитимуть військовослужбовці та поліцейські, які мають значний бойовий досвід. Це справжні герої.

Доукомплектовувати бригади будуть лише добровольцями – високовмотивованими патріотами України. Вони самостійно обиратимуть бригаду, яка найбільше підходить їм за ідеологією та цінностями. Вік добровольців – від 18 років. Переважно до 40. Але якщо старша людина зможе пройти випробування, її можуть узяти до бригади.

Кандидати проходитимуть співбесіду, військово-лікарську комісію, психологічний тест, перевірку на фізичну підготовку, розповів начальник Головного управління Національної поліції в Полтавській області Євген Рогачов.

Громадяни, які проходитимуть службу в підрозділах, проходитимуть підготовку і на території України, і закордоном, зазначив заступник командира військової частини Нацгвардії Ігор Галян. Інструктори проводитимуть завдання з вогневої підготовки, тактичної медицини тощо. Потім добровольці проходитимуть бойове злагодження. Навчання триватимуть протягом двох, трьох місяців на спеціальних полігонах та закладах.

Основна мета цієї кампанії – отримати якісні, нові та добре оснащенні, підготовлені бойові формування, які посилюватимуть нашу оборону при виконанні завдань.

У цих підрозділів буде чітке завдання посилання українського наступу. Жодних тилових завдань. Бригади будуть мати найсучасніше обладнання, зброю тощо.

Після виконання бойових завдань у бригаді, людина зможе за бажанням продовжити службу в структурі МВС. Їй гарантують гідну заробітну плату, пільги, які є у військовослужбовців та поліцейських.

Як долучитися?

Варіантів два: онлайн на storm.mvs.gov.ua або прийшовши у визначений Центр надання адміністративних послуг. Вони вже відкриті в Полтаві, Кременчуку, Лубнах та Миргороді. Нині вирішується питання з Горішніми Плавнями. Перелік адрес є на сайті.

Окрім того, працює «гаряча лінія» для консультацій: 0-800-10-00-20, можна приєднатися до офіційного телеграм-каналу https://t.me/gvardiyanastup.

Сучасна історія України пишеться зараз. Немає часу спостерігати. Долучайтеся до «Гвардії наступу»!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах