29.07.2021 - 23:09

Депутатка від Полтави виступила на XVІ Українському муніципальному форумі

В Одесі 27-29 липня проходив XVІ Український муніципальний форум, який зібрав понад 500 представників центральних органів влади, територіальних громад, Асоціації міст України, іноземних експертів, закордонних партнерів АМУ. До делегації від нашої області ввійшло 24 особи, серед яких і депутатка Полтавської міської ради Оксана Деркач, повідомили в регіональному відділенні Асоціації міст України. Вона виступила під час першого дня роботи форуму, що отримав назву «День місцевої демократії та відкритого врядування: від діалогу до сталого партнерства» й проводився в рамках проєкту Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи «Посилення демократії та довіри на місцевому рівні в Україні». Як членкиня цього Конгресу Оксана Деркач узяла участь у панельній дискусії «Посилення ролі органів місцевого самоврядування в забезпеченні прав людини», розповіла про те, як місцева влада долучається до запобігання домашньому насильства та як вирішують проблему в Полтаві.

– У місті вже чотири роки діє притулок для жінок, які зазнали насилля. Ініціатором його створення стала громадська організація, яка порушила проблему та винесла її на рівень влади. 2017 року з залученням грантових коштів та грошей місцевого бюджету ми відкрили Кризовий центр, де жінки з дітьми можуть перебувати від трьох місяців до одного року. Там вони отримують психологічну допомогу та працюють. Із міського бюджету 2021-го виділено 1 млн грн для центру, – сказала депутатка.

Також вона зазначила, що наразі Полтавська міська рада реалізує проєкт, мета якого – створення одноденного кризового центру. На сьогодні тут тривають ремонтні роботи. Передбачається, що жінки в цьому центрі перебуватимуть протягом 10 днів. Працюватимуть у ньому й із кривдниками.

Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах