30.07.2021 - 00:25

У старост Полтавської та інших громад зміняться оклади

Кабінет Міністрів України впорядкував умови оплати праці посадових осіб органів місцевого самоврядування. Відповідне рішення було ухвалено ним на засіданні 28 липня. Як повідомило Міністерство економіки, це дозволить урегулювати умови оплати праці працівників органів місцевого самоврядування, утворених у рамках адміністративно-територіальної реформи.

Розміри окладів посадовим особам органів місцевого самоврядування, зокрема в новосформованих територіальних громадах, визначатимуть залежно від віднесення міст, селищ, сіл до певних груп за чисельністю населення, приналежності населених пунктів до об’єднаних територіальних громад.

– У зв’язку з цим було переглянуто кількість груп (зменшено з семи до шести), до яких належать громади залежно від чисельності жителів у них, а також переглянуто розміри посадових окладів працівників їх виконавчих органів із урахуванням зміни класифікації громад за кількістю мешканців, – йдеться в повідомленні. – Також у зв’язку зі зміною ролі старост як інституції, переглянуто розміри їхніх окладів, а саме дещо збільшено оклади для старост у громадах із низькою чисельністю населення та зменшено в громадах з великою.

Окрім того, було переглянуто найнижчі розміри окладів посадових осіб органів місцевого самоврядування (провідному спеціалісту, спеціалісту I категорії, спеціалісту IІ категорії та спеціалісту) обласного та районного рівнів із огляду на умови оплати праці, установлені для державних службовців відповідних категорій і посад.

Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах