8.04.2021 - 23:05

«Чорнобильцям» Полтавщини збільшили розмір одноразової допомоги

Згідно з Комплексною програмою соціального захисту населення Полтавської області на 2021-2025 роки, щорічно до 26 квітня проводиться виплата одноразової матеріальної допомоги всім сім’ям, удовам померлих «чорнобильців» і сім’ям, де виховуються діти з інвалідністю, які також мають статус постраждалих унаслідок аварії на Чорнобильській атомній електростанції. Про це повідомила під час наради в облдержадміністрації директор Департаменту соцзахисту ОДА Людмила Корнієнко. Торік цим людям із обласного бюджету виплачували по 2500 грн, у поточному році розмір допомоги становить 3000 грн.

– Ми виконали всю необхідну роботу, тобто громадянам за призначенням виплат нікуди звертатися не потрібно, списки вже сформовані, – сказала посадовиця.

Почати переказувати кошти людям запланували на сьогодні, і триватимуть ці виплати по 23 квітня. Одноразова матеріальна допомога надходитиме «чорнобильцям», їхнім родинам у той же спосіб, що й пенсії, тож приблизно 70% отримувачів матимуть її на руках уже до кінця цього тижня.

Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах