8.04.2021 - 23:05

«Чорнобильцям» Полтавщини збільшили розмір одноразової допомоги

Згідно з Комплексною програмою соціального захисту населення Полтавської області на 2021-2025 роки, щорічно до 26 квітня проводиться виплата одноразової матеріальної допомоги всім сім’ям, удовам померлих «чорнобильців» і сім’ям, де виховуються діти з інвалідністю, які також мають статус постраждалих унаслідок аварії на Чорнобильській атомній електростанції. Про це повідомила під час наради в облдержадміністрації директор Департаменту соцзахисту ОДА Людмила Корнієнко. Торік цим людям із обласного бюджету виплачували по 2500 грн, у поточному році розмір допомоги становить 3000 грн.

– Ми виконали всю необхідну роботу, тобто громадянам за призначенням виплат нікуди звертатися не потрібно, списки вже сформовані, – сказала посадовиця.

Почати переказувати кошти людям запланували на сьогодні, і триватимуть ці виплати по 23 квітня. Одноразова матеріальна допомога надходитиме «чорнобильцям», їхнім родинам у той же спосіб, що й пенсії, тож приблизно 70% отримувачів матимуть її на руках уже до кінця цього тижня.

Альона Зимня

One thought on “«Чорнобильцям» Полтавщини збільшили розмір одноразової допомоги

  1. Брехня! За всі роки жодного разу не отримала жодної копійки…
    Якщо ж таки такі виплати були то напишіть списки цих ощасливлених чорнобильців.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах