9.04.2021 - 09:30

У полтавському музеї проведуть День неспішного мистецтва онлайн

Через посилення карантинних обмежень Полтавський художній музей (галерея мистецтв) ім. Миколи Ярошенка, як і торік, змінив формат своїх заходів – запросив поціновувачів мистецтва на онлайн-Slow Art Day.

– Сенсом заходу є повільне споглядання твору мистецтва, спостережливе вивчення деталей, розкриття для себе невичерпного світу мистецьких символів та підтекстів, пошук емоцій усередині себе, – зазначили організатори у Фейсбуку.

10 квітня о 15-й годині на сторінці музею в указаній вище соціальній мережі з’явиться фото- та відеоматеріал із зображенням експонату, обраного закладом. Протягом наступних 10 хвилин у користувачів буде можливість абстрагуватись і зануритись у твір, випробувати власну спостережливість, дослухатися до своїх емоцій. Під час повільного споглядання й після нього можна буде залишити під зображенням повідомлення з власними враженнями, коментарі та запитання, на які в прямому ефірі відповідатиме директорка музею, мистецтвознавиця, заслужений працівник культури України Ольга Курчакова.

Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах