24.06.2020 - 23:15

Через 11 років «Ворскла» знову у фіналі Кубка України

24 червня 16-річний голкіпер Павло Ісаєнко подарував полтавській «Ворсклі» путівку до фіналу Кубку України з футболу. В історії команди це досягнення – уже не перше. Попередній вирішальний матч у цьому турнірі відбувся 31 травня 2009 року. Того дня команда Миколи Павлова створила справжню сенсацію – перемогла володаря Кубка УЄФА, донецький «Шахтар». Чи вийде в підопічних уже Юрія Максимова здолати й одвічного суперника «гірняків» – столичне «Динамо», побачимо 8 липня. Саме в цей день у Харкові відбудеться протистояння киян і полтавців.

«Маріуполь» скорився «ворсклянам» у півфіналі Кубка України лише завдяки серії пенальті. Перший гол у грі на стадіоні ім. В. Бойка господарі поля записали собі на 37-ій хвилині – Горбунов пробив з-за меж штрафного, м’яч, потрапивши в Чурко, влетів у ворота «біло-зелених». А от зрівняти рахунок, незважаючи на неодноразові спроби, полтавській команді вдалося лише на 78-ій хвилині – малієць Кане, який учора відсвяткував своє 20-ліття, реалізував пенальті за відвертий фол проти Степанюка, точно пробивши в лівий кут воріт господарів. 1:1 – і все мала вирішити серія пенальті. Несподіване, але сміливе рішення тренера «Ворскли» замінити воротаря – Дмитра Різника на дебютанта команди Павла Ісаєнка – виявилося цілком виправданим. Юний кіпер нівелював удари Кулакова, Ігнатенка та Корнієнка. «Біло-зелені» ж не забили м’яч у ворота суперника лише двічі.