13.04.2022 - 14:23

Автор треку «Доброго вечора, ми з України» створив на Полтавщині центр допомоги переселенцям

Автор треку «Доброго вечора, ми з України» Артем Ткаченко, відомий шанувальникам сучасної музики як DJ PROBASS, створив центр допомоги переселенцям у Кременчуку Полтавської області. Про це повідомив міський голова Віталій Малецький у соціальній мережі «Фейсбук».

До волонтерської діяльності музикант вирішив долучитися після початку російського вторгнення й нині присвячує їй весь свій вільний час. Центр допомоги в Кременчуку він створив разом із однодумцями. До нього щоденно звертаються десятки переселенців із інших регіонів України.

Артем Ткаченко упевнений: щоб якомога швидше здобути перемогу, треба докладати максимум зусиль як задля допомоги воїнам, так і тим, хто постраждав від війни.

– Раніше були вечірки, фестивалі, клуби, і все крутилося навколо цього. А зараз усього цього немає. Зараз війна. І ми робимо все, аби наша перемога була якомога швидше, – говорить чоловік.

Водночас Артем Ткаченко не полишив музику – своїм завданням вважає не лише надавати допомогу, а й піднімати загальнонаціональний настрій.

Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах