14.04.2020 - 14:08

Коли пенсіонерам виплатять обіцяну тисячу гривень

13 квітня Верховна Рада України ухвалили зміни до закону про держбюджет на поточний рік, згідно з якими через запровадження карантину пенсіонерам та деяким іншим категоріям соціально незахищених громадян буде виплачено додаткову 1000 грн. У Полтавській області таку одноразову допомогу від держави отримають 370 тисяч осіб, пенсія яких менша за 5000 грн. Крім того, доплату буде здійснено понад 17 тисячам сімей, якими опікуються органи соціального захисту населення.

– Що стосується нашої системи, то мова йде про три категорії громадян. Це одержувачі державної соціальної допомоги – особи з інвалідністю, діти з інвалідністю. Таких родин у нас 12 тисяч. І є ще одна категорія сімей – їх п’ять тисяч – це ті, хто досяг пенсійного віку (65 років), однак не має необхідного стажу роботи, і ми їм призначаємо державну соціальну допомогу, – розповіла на сьогоднішньому брифінгу для журналістів директор Департаменту соцзахисту населення облдержадміністрації Людмила Корнієнко.

Відповідні нарахування й у Головному управлінні Пенсійного фонду в Полтавській області, й у вже згаданому департаменті виконали. Залишилося тільки дочекатися, поки з державної скарбниці до регіону надійдуть кошти, аби їх можна було передати людям.

Як повідомила Людмила Корнієнко з посиланням на інформацію з Міністерства соціальної політики, таке фінансування планують отримати впродовж п’яти днів. Гроші на банківські картки буде зараховано автоматично. Тим, хто одержує виплати через Укрпошту, доплату принесе поштар. Нікуди особисто звертатися не потрібно.

Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *