18.01.2021 - 09:47

Замість чотирьох «облгазів» на Полтавщині можуть залишитися два

Голова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, Валерій Тарасюк запропонував не пускати на ринок України газорозподільні компанії, які мають менше 100 тисяч абонентів. У Полтавській області таких – дві з чотирьох. Це ПрАТ «Гадячгаз», котрий обслуговує 22 тисячі споживачів, та АТ «Лубнигаз», у якого їх 60 тисяч. Якщо цим компаніям не будуть продовжені ліцензії, обслуговувані ними господарства можуть бути прийняті «під опіку» АТ «Полтавагаз», ПрАТ «Кременчукгаз» або фірм із сусідніх областей. Про це розповів голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький:

– НКРЕКП уже зараз не видає ліцензії таким компаніям. Логіка комісії – ліквідувати їх, позбавити ліцензії. Їх поглинуть більші, які відповідально ставляться. За рахунок обсягу, що збільшиться, відбудеться зниження тарифу. У цьому – логіка регулятора. І ми (депутати облради – прим. автора) у принципі її теж підтримуємо.

Така пропозиція від керівника Нацкомісії прозвучала в рамках обговорення можливих шляхів виходу з ситуації, що склалася навколо підвищення тарифів на розподіл блакитного палива, що спричинило хвилю протестів по всій Україні, одним із найбільш резонансних серед яких став лубенський.

Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах