10.12.2021 - 01:09

За басейном у Полтаві може все-таки з’явиться Палац боротьби та боксу

На сьогодні в обласному центрі існує чимало об’єктів, які починали споруджувати за рахунок міського бюджету, але будівництво яких було на тривалий час зупинено. Один із таких розташований по вул. Європейська, 11. Зводити його збиралися в рамках проєкту з реконструкції комунального закладу «Полтавська дитячо-юнацька школа №3 з плавання», що на вул. Європейській, 9-А.

Із ініціативою щодо добудови до басейну «Дельфін» школи боротьби виступив Олександр Мамай, який тоді, як і тепер, перебував на посаді міського голови. Передбачалося, що майбутня триповерхова будівля матиме три татамі діаметром 12 м на першому поверху, велику конференц-залу, роздягальню на другому та ще два татамі й трибуни для глядачів на третьому. Будівельні роботи на об’єкті стартували 2017-го, мали завершитися за рік. Але справа зупинилася на рівні фундаменту.

А нещодавно голова Полтавської обласної державної адміністрації звернувся до облради з пропозицією прийняти довгобуд у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст регіону, щоб зробити тут Палац боротьби та боксу. На об’єкт, що перебуває на балансі області, кошти, яких ще тоді треба було понад 34 млн грн, може виділити держава. За наявності такого фінансування відновити будівництво спортивного закладу планується вже навесні 2022 року.

Щоб дати довгобуду другий шанс, депутати пристали на пропозицію голови ОДА й під час пленарного засідання обласної ради 9 грудня проголосували за прийняття об’єкта незавершеного будівництва до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавщини. А от чи повертатимуть його після того, як зведуть, у власність міської громади, чи будуть фінансувати з обласного бюджету, вирішуватимуть уже, власне, по завершенні робіт.

Альона Зимня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах