13.04.2022 - 10:50

З початку війни в Полтаві внутрішньо переміщені жінки народили 145 дітей

Незважаючи на війну, життя не стоїть на місці. У нашій країні продовжують народжуватися діти. Тільки з початку військових дій у лікувальних закладах Полтави внутрішньо переміщені жінки народили 145 дітей: із них 63 – у міському пологовому будинку, 2 немовлят – у центральній районній клінічній лікарні, 80 діток – у перинатальному центрі.

– Наші лікарі опікуються породіллями та новонародженими, забезпечують усім необхідним, оберігають та підбадьорюють. Саме ви – лікарі – наші янголи у білих халатах, котрі дарують надію на життя. Спасибі вам за вашу неоціненну працю, – подякував очільник Полтавської громади Олександр Мамай.

Загалом через пункт видачі гуманітарної допомоги було видано близько 70 пакунків малюка. Лише за останній тиждень родини переселенців, які мають немовлят, отримали понад 150 дитячих пюрешок, 130 молочних каш та 90 молочних сумішей.

– Я щиро вдячний усім тим, хто долучається до таких добрих справ та підтримує ті родини, які мають маленьких дітей. Ми повинні дати їм упевненість в їх майбутньому, – передала слова керівника ТГ пресслужба Полтавської міськради.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах