5.10.2022 - 23:54

Які питання вирішуватиме розпущений Полтавською міськрадою виконком

Сьогодні під час позачергової 17-ї сесії Полтавської міської ради восьмого скликання депутати розглянули питання про розпуск виконавчого комітету. Підставою для цього стала заборона партії «Опозиційна платформа – за життя», представники якої входили до даного органу.

Загалом у виконкомі нараховувалося 29 осіб, серед яких три чверті – лояльні до міського голови. Під час воєнного стану при відсутності скликання сесій на засіданнях міськвиконкому вирішувалась фактично більшість питань, які стосуються життєдіяльності громади.

Але чимало депутатів виявили невдоволення тим, як саме це робилося. Як приклади навели закупівлю картоплі для закладів освіти за ціною, що в чотири-п’ять разів вища від тієї, за яку можна оптово придбати цей продукт, відсутність вирішення ситуації з ремонтом дороги на Огнівці тощо.

Утім, це були додаткові аргументи. Головним залишалася все-таки необхідність прибрати зі складу виконкому представників ОПЗЖ. Поосібно це зробити неможливо, тому ухвалили розпустити весь орган. Рішення набере законної сили після підписання його міським головою.

Щоправда, цього може не відбутися – в очільника громади є право накласти вето на дане рішення. Чи він це зробить, стане зрозумілим максимум за п’ять днів – саме стільки часу відведено на міському голові роздуми. А поки що… виконком Полтавської міськради збирається на чергове засідання.

На ньому планують розглянути такі питання:

1. Про внесення змін та доповнень до Програми соціального забезпечення та соціального захисту населення Полтавської міської територіальної громади «Турбота» на 2022 рік.
2. Про виділення коштів за Програмою соціального забезпечення та соціального захисту населення Полтавської міської територіальної громади «Турбота» на 2022 рік.
3. Про внесення змін та доповнень до Комплексної програми розвитку освітньої галузі Полтавської міської територіальної громади на 2022-2024 роки.
4. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Полтавської міської ради від 22.09.2022 №388 «Про прийняття майна».
5. Про внесення змін до Програми оздоровлення та відпочинку дітей Полтавської міської територіальної громади на 2019-2023 роки.
6. Про затвердження протоколу від 29.09.2022 № Пр/01-05/04-05 засідання громадської комісії з житлових питань при Виконавчому комітеті Полтавської міської ради.
7. Про заселення та зміну статусу жилих приміщень.
8. Про внесення змін до Програми зайнятості населення Полтавської міської територіальної громади на 2021-2023 роки.
9. Про встановлення тарифів на теплову енергію, послугу з постачання теплової енергії ТОВ «ТЕМПОЛ».
10. Про встановлення тарифів на теплову енергію, послугу з постачання теплової енергії ТОВ «ВЕСО».
11. Про розгляд пропозиції щодо залучення інвестиції.
12. Про внесення змін до Програми сприяння залученню інвестицій, розвитку економічного співробітництва та формування позитивного іміджу Полтавської міської територіальної громади на період 2020-2025 роки.
13. Про внесення змін до показників бюджету Полтавської міської територіальної громади на 2022 рік.
14. Про утворення комісії з визначення коефіцієнта співвідношення кількості безоплатно перевезених учнів закладів загальної середньої освіти усіх типів (комунальної та приватної форм власності) м. Полтава та дітей з числа внутрішньо переміщених осіб до пасажирів, що оплачують проїзд у міському пасажирському транспорті – тролейбусі.
15. Про внесення змін до Програми розвитку та підтримки комунальних підприємств галузі охорони здоров’я, які обслуговують населення Полтавської міської територіальної громади, на 2022 рік.
16. Про затвердження Програми поліпшення сільськогосподарських угідь на території Полтавської міської територіальної громади.
17. Про організацію капітального ремонту об’єктів.
18. Про внесення змін до Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою Полтавської міської територіальної громади на 2022 рік.
19. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Полтавської міської ради від 22.06.2007 № 153 «Про затвердження площ прибудинкових територій».
20. Про початок опалювального періоду 2022/2023 року.
21. Про прийняття в комунальну власність від Благодійної організації «Благодійний фонд «Здоров’я жінки і планування сім’ї».
22. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Полтавської міської ради від 22.09.2022 №407 «Про прийняття в комунальну власність від гуманітарної організації INTERSOS».
23. Про передачу майна.
24. Про передачу проєктно-кошторисної документації для виконання робіт по капітальному ремонту.
25. Про прийняття в комунальну власність від Громадської організації «Асоціація бренд менеджерів, дизайнерів та відеографів медіа команда».
26. Про прийняття в комунальну власність від Благодійної організації «Фонд Ріната Ахметова».
27. Про прийняття в комунальну власність від Благодійної організації «Світло надії».
28. Про прийняття в комунальну власність від гуманітарного штабу міста Києва.
29. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Полтавської міської ради від 08.09.2022 №369 «Про прийняття в комунальну власність від Благодійної організації «Благодійний фонд «Стабілізейшен Суппорт Сервісез».
30. Про питання місцевого матеріального резерву.
31. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Полтавської міської ради від 13.01.2022 № 4 «Про визначення видів громадських робіт та погодження переліку об’єктів» та ін.

Альона Зимня

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Останні новини

Оформити підписку

Поділиться статтею в соц. мережах